DiziTv Yerli ve Full HD Diziler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diziler
  4. »
  5. Kan Çiçekleri 265.Bölüm 4 Mart Pazartesi Tek Parça İzle

Kan Çiçekleri 265.Bölüm 4 Mart Pazartesi Tek Parça İzle

admin admin -
13 0

Bu makalemizde sizlere Kan Çiçekleri Dizisi ile alakalı detaylı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Kan Çiçekleri 265. Bölüm 4 Mart Pazartesi Tek Parça İzle gibi cevapları da bulabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Son Bölüm 265.Bölüm İzle4 Mart Pazartesi Kanal 7‘nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Kan Çiçekleri 265. Bölüm İzle 4 Mart Pazartesi Kendi gününde izleyici ile buluşuyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Kan Çiçekleri’nin bu bölümünde neler yaşanacak?

Dilan ve Baran’ın, kan davası yüzünden yaptıkları zorunlu evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür.

Kâğıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları o kara günde konağa yapılan acımasız saldırı, Baran ve Dilan’ı yeniden birbirinden ayırır. Dilan, üç aydır kayıptır. Öfkeden deliye dönen Baran, karısını bulmak için bütün aşireti ayağa kaldırır. Adamlarını dört bir yana salan Baran Ağa, sevdiği kadını alan her kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içer.

Ancak bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır. Dilan ve Baran’ı, yeniden kavuşmak uğruna verecekleri bu büyük savaşta hiç yaşamadıkları kadar büyük bir sınav bekler. Dilan’ı kaçıran Sabiha Emiroğlu hangi sırlarla ikilinin hayatına girecek ve bu sırlar Dilan ve Baran’ı nasıl etkileyecek? Kötüler mi yoksa Dilan ve Baran’ın aşkı mı galip gelecek?

Kan Çiçekleri 265.Bölüm 4 Mart Pazartesi Canlı Tek Parça İzle

Kan Çiçekleri 265.Bölüm Tek Parça İzleyin

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir