DiziTv Yerli ve Full HD Diziler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Programlar
  4. »
  5. Gelinim Mutfakta 1337.Bölüm 5 Mart Salı Tek Parça İzle

Gelinim Mutfakta 1337.Bölüm 5 Mart Salı Tek Parça İzle

admin admin -
11 0

Bu makalemizde sizlere Gelinim Mutfakta ile alakalı detaylı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Gelinim Mutfakta 1337.Bölüm 5 Mart Salı Tek Parça İzle gibi cevapları da bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1337.Bölüm Full izle Gelinim Mutfakta bugün izle Gelinim Mutfakta özeti Gelinim Mutfakta fragmanı izle Gelinim Mutfakta  youtube izle Gelinim Mutfakta haftanın kazanı

Gelinler bu sezon her gün bir çeyrek altın kazanırken, haftanın birincisi gelin ise tam 10 adet altın bileziği koluna takacak.

Sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Nursel Ergin, yeni sezon heyecanını şu sözlerle ifade etti: “Gelinim Mutfakta’nın içeriği her sezon aynı gibi görünse de aslında değil, her sezon değişiyor. Çünkü yarışmacılarımızın rengine göre içerik de değişiyor. Zaten izleyicinin çok sevdiği ve takdir ettiği bir program, geçen sezonu zirvede bitirdik, umarım yeni sezonumuzda da çok başarılı oluruz.” dedi.

Gündüz kuşağına renk katan hem eğlendiren hem de kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta 31 Temmuz Pazartesi’den itibaren yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de…

Gelinim Mutfakta 1337.Bölüm 5 Mart Salı Tek Parça İzle

Gelinim Mutfakta 1337 Bölümünü Youtube’da İzleyin

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir