DiziTv Yerli ve Full HD Diziler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diziler
  4. »
  5. Ben Bu Cihana Sığmazam 61.Bölüm Fragmanı İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam 61.Bölüm Fragmanı İzle

admin admin -
11 0

Bugünki makalemizde sizlere Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi ile alakalı detaylı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Ben Bu Cihana Sığmazam 61. Bölüm 19 Mart Salı Tek Parça İzle gibi cevapları da bulabilirsiniz.

Ben Bu Cihana Sığmazam 61.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam 61.Bölüm Fragmanı yayınlandı

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Cezayir, Leyla’nın masumiyetini ispat etmek ister. Müfit, Leyla konusunda yardım etmeyeceğini söyleyince şüpheleri üzerine çeker. Müfit’in oğlu Soysal’ın annesiyle birlikte Amerika’da CIA korumasında olduğunu öğrenen Cezayir, bunun arkasında da Erman’ın olduğunu anlar. Erman ise, piyonlarını öne sürerek Cezayir’i oyalarken, büyük hamlesinin hazırlığına başlamıştır.

Behçet yaşadığı acı kaybın sorumlusu olarak gördüğü Cezayir’in karşısına çıkarak intikamını alacağını söyler. Adım adım yükselen savaşta iki taraf da zarar görür. Bu sırada esas düşmanını unutmayan Cezayir’in sürpriz hamlesi Erman’ın planlarını alt üst edecek ve onu yaptıklarıyla sınanacağı büyük bir imtihanın ortasında bırakacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 61.Bölümü Youtube’da İzleyin

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir